Friday, November 23, 2018

Abas malas un gaismas kulises

Abas Malas ir lielisks šovs, kur dejas valodā ir izstāstīts mūsu valsts stāsts uz neparastas skatuves, kuras kulises veido gaisma.

Gods kam gods, teicams režijas un gandrīz teicams horeogrāfijas darbs. Viss dejas stāsts notiek uz neparastas skatuves, kuras vidusdaļā ir iegarena strēmele (gribējās rakstīt "mēle"), kas simbolizē gan laika upi, gan karoga balto, šauro daļu, gan Daugavu, gan ideoloģiju pretstāvi, kas tik raksturīga XX gadsimtam. Skatuve ir neparasta arī tāpēc, ka tai ir īpatnējas kulises, ko veido gaisma. Gaismas spēles notiek uz skatuves skaldņotajām malām.

Izrādē ar apbrīnojamu vieglumu ir parādīts mūsu valsts 100gades stāsts. Viena no jaukākajām – Ulmanīšu vingrojumu deja aplūkojama videofragmentā.Lielizrāde Abas Malas teicami vainago to 2018. gada dejas uzvedumu skaitu, kur izmanoti folkloras un etnogrāfiski motīvi. 

Ernests Spīča recenzija par izrādi portālā TVNET

3 comments:

Claudia Klein said...

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus, mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus, izmantojot plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

"ISKANDAR LENDERS" said...

Viss, ko mēs darām [mēs darām pilnībā]
Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu Vis-a-vis: Biznesa plānošana, Tirdzniecības un attīstības finansēšana, Īpašumi un hipotēkas, Parādu konsolidācijas aizdevumi, Biznesa aizdevumi, Privāti aizdevumi, Mājas refinansēšanas aizdevumi ar zemu procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām struktūrām. utt .......
Ātrā saziņa
KasApp: [+ 44] 7480 729811
  ☎ .............: [+ 44] 7480 729811
e-pasts .. [iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com]


Parakstīts:
Pārvaldība.
Ar laba vēlējumiem.
Statuss: ISKANDAR LESTARI KREDĪTU UZŅĒMUMS
© Autortiesības Iskandar Lenders Group 2019

sveicieniuzrio said...

Paldies par šo rakstu