Thursday, January 21, 2010

Laba dejas vešana tirgū! Spēcīga tirgvedības akcija!


Kamēr daudzi pukst par pašu uzradīto dižķibeli un daļa aizvīkšājuši pēc lielā dolāra (eiras, kronas utt) uz siltajām zemēm, tikmēr labas lietas top tepat mūszemē!

Gribu vērst cienījamo lasītāju uzmanību uz unikālu notikumu var teikt amatiermākslas kustības vēsturē. Viena atsevišķa dejas pulciņa Katvari uzvadums kopā ar tradicionālās mūzikas grupu Auļi un lieliskiem profesionāļiem producēšanā – U. Brikmani un A. Daņiļēviču, Edžu Arumu un pašu vadītāju Taisiju Arumu kļūst par notikumu, pateicoties lieliskam darbam viņu kopīgi sagatavotā produkta – uzveduma No zobena saule lēca pārdošanas veicināšanā.

Neatvairāms klips, kas izvietots pāris kanālos Youtubē, un ko jau noskatījušies jau tūkstošiem cilvēku, teicama mājas lapa ar visu nepieciešamo (tai skaitā sajūsmināto skatītāju atsauksmēm), neskaitāmas intervijas presē un elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, un iespējams tas vēl nav viss.

Fantastiski! Pirmo reizi piedzīvojam tik prasmīgi organizētu tirgvedības kampaņu. Reiz nu mums ir atradušies labi profesionāļi, kas atraduši īsto stratēģiju un taktiku, lai pārdotu tautiskās dejas produktu.

Ko lai saka par pašu izrādi? Diemžēl neredzēju. Tāpēc šis rakstiņš ir par veiksmīgu kultūras produkta tirgvedību un tirdzniecību.

Te ir apskatāms diezgan agresīvais klipiņš, ko var atrast arī uzveduma mājas lapā: no zobena.lv


2 comments:

Dāvis said...

Neteikšu gan, ka lapa ir izveidota pārāk labi, jo arī pēc izrādes beigšanās tajā joprotām vairākās vietās rādās, ka lapa ir izstrādes stadījā un vispār diezgan traucējoši ir tas, ka pārslēdzoties starp lappusēm katru reizi jāslēdz ārā tā youtube reklāma. Man mājaslapa bija neuztverama arī krāsu dēļ.
Tiesa gan izrādi gan neredzēju.

Ernests said...

Laikam jāpiekrīt Dāvim...nav labi, ja tik ilgi nav pabeigta mājas lapa.
Rīga arī nav vēl pabeigta:)