Wednesday, February 27, 2008

Vedam danci un Skalu dancis Reezeknee!

Ar kopīgu foto uz Rēzeknes rajona padomes kāpnēm beidzās šodien dejas sacīkste, kurā piedalījās jaukākie dejotāji no Gaigalavas, Upītes, Makašāniem, Rekovas, Rikavas,... Lūk foto. Te redzam ne tikai labākos, bet arī izturīgākos dejotājus, skolotājus un vērtētājus.
Visi saņēma Godinājuma rakstus un balviņas. Diezgan daudzi tika aicināti uz Rīgu – uz sacīkstes finālu Rīgas Latviešu biedrībā 2008. gada 26. aprīlī.

Tagad video un foto!

Vispirms muzikantes!! Kā var nedancot un nedabūt sacīkstē augstāko vērtējumu, ja ne lieliskās muzikantes – Rasma, Dace un Marija. Taisnību sakot bija arī daudz citu muzikantu, jo jau no rīta šajā pašā zālē risinājās muzikantu konkurss Klaberjakte. Tomēr šī trijotne manā skatījumā ierindojas pirmajā vietā.

Dejotāji dejoja tik aizrautīgi, ka divasarpusi stundas pagāja ātri.
Pāru dejas padevās diezgan labi. Uz finālu vērtētāji, kuru starpā bija vairāki iepriekšējo konkursu uzvarētāji, no 70 deju pāriem izvirzīja 48 labākos. Visstaltākie bija Upītes dejotāji, mazi, bet ar lielu dūšu bija rikavieši, visdabiskāk dejoja Makāšānu lēcēji, visdejiskākie un ritmiskākie bija Kaunatas Rāznaviņas dalībnieki, vislabāk kājas krustot un lekt mācēja Šķilbēnu Rekovas bērni.

Skalu dejotāji bija īpaši veiksmīgi. Vairākām meitenēm un pāris zēniem ieliku pat vērtējumu XL. To es pats izdomāju, jo augstākais bija VL, bet dejotāji dejoja daudz labāk, nekā varētu iedomāties.

Te vēl ir video no skalu lēkšanas!

Gaidi arī foto!

No comments: